جشن فارغ التحصيلي دانشجويان دانشگاه صنعتي خواجه نصير الدين طوسي
جشن دانش‌آموختگي دانشجويان دانشگاه صنعتي خواجه نصير الدين طوسي در مقاطع مختلف، عصرجمعه 9 شهريور با حضور جمعي از مسئولان اين دانشگاه در برج ميلاد برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومي؛ به نقل از ايسنا، دكتر علي خاكي صديق، رئيس اين دانشگاه در اين مراسم با اشاره به اينكه اين دانشگاه جزء 13 دانشگاه سطح يك كشور است گفت: اين دانشگاه از سوي وزارت علوم در سال گذشته به عنوان يكي از 15 دانشگاه برتر براي ورود به عرصه هاي بين المللي انتخاب شده است.

خاكي صديق ادامه داد: رتبه دانشگاه صنعتي خواجه نصير در رنكينگ بين المللي به صورت مشترك با سه دانشگاه داخلي و بين 601 تا 800 است.

وي با بيان اينكه اين دانشگاه رتبه 9 كشور و 945 جهان را به خود اختصاص داده، اظهار كرد: ارتقاي كيفي و كمي فعاليت‌هاي آموزشي و ورود و حركت به عرصه‌هاي بين المللي و رتبه‌بندي از مهمترين راهبردهاي كلان دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي است.

خاكي صديق ادامه داد: در حال حاضر اين دانشگاه با كشورهاي روسيه، هلند، كانادا، سوئد، كره جنوبي، فرانسه در حوزه‌هاي پژوهشي و تبادل دانشجو و برگزاري دوره‌هاي مشترك همكاري دارد.

رييس دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي تاكيد كرد: در حال حاضر مسله اصلي دانشگاه محوريت اخلاق مداري حرفه‌اي است و انتظار مي‌رود دانشجويان اين برند را همراه داشته و از آن نگهداري كنند.

 اين مراسم با حضور 650 دانشجو در 11 رشته مختلف در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد و دكترا برگزار شد.

همچنين در اين مراسم از تمبر 90 سالگي دانشگاه نيز رونمايي شد.
 
Review:
158
Date:
1397/06/10
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.