قابل توجه دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی سال 1399

ضمن عرض تبریک و خوشامدگویی به پذیرفته شدگان آزمون سراسری مقطع کارشناسی سال 1399 دانشکده مهندسی کامپیوتر به آگاهی می رساند:

1-    از آنجائیکه عمده ترین راه ارتباطی اداره آموزش دانشکده با دانشجویان از طریق ارسال پیامک می باشد، دقت کنید ، شماره تلفنی که همیشه فعال است را در سامانه گلستان ثبت کرده باشید. درصورتیکه نیاز به اصلاح شماره تلفن وجود دارد به آدرس ایمیل ce.ad@kntu.ac.ir  نام و نام خانوادگی شماره دانشجویی و شماره موبایل جدید خود را اعلام نمایید.

2-    در اولین ترم تحصیلی شما، انتخاب واحد توسط اداره آموزش دانشکده انجام می شود . به دلیل شرایط خاص در این نیمسال ، اخذ 10 واحد درسی برای شما برنامه ریزی شده است. کلاسهای درسی از روز شنبه 17 آبان ماه طبق برنامه هفتگی برگزار میگردد.

برای آشنایی با نحوه کار سامانه دروس دانشگاه لازم است راهنمای ورود به سامانه دروس دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی  را با دقت مطالعه نمایید.

درصورتیکه برای ورود به این سامانه با مشکل روبرو شدید به آدرس ایمیل مرکز آموزشهای الکترونیکی elearning@kntu.ac.ir اطلاع دهید.

3-    گزارش برنامه هفتگی دانشجویان در سامانه گلستان در زمان ثبت نام گزارش 88 و پس از پایان ثبت نام گزارش 78 می باشد.

4-    در سایت دانشکده مهندسی کامپیوتر- قسمت آموزش کلیه اطلاعات لازم در خصوص برنامه درسی مصوب دوره کارشناسی ، فرمها، آیین نامه ها، تقویم آموزشی دانشگاه، برنامه های هفتگی، برنامه امتحانات و همچنین آخرین اخبار و اطلاعیه ها  در دسترس شما می باشد.

5-    معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده به منظور آشنایی با قوانین و مقررات آموزشی و مسئولین دانشکده، جلسه مجازی معارفه ای در روز سه شنبه 20 آبان ماه ساعت 13:30 الی 14:30 برگزار می نماید.

* برای ورود به جلسه مجازی باید از مرورگر کروم و یا فایرفاکس استفاده نمایید.

* لینک ورود به جلسه مجازی جلسات دانشگاه  https://meetbk.kntu.ac.ir/b/zxm-z48-3pr

*کد دسترسی برای ورود به جلسه 720612

چنانچه در طول جلسه و یا قبل از برگزاری جلسه سوالاتی در خصوص ورود به سامانه جلسات دارید می توانید با شماره تلفن 84062471 تماس بگیرید.

تذکر: حضور دانشجویان جدید الورود در این جلسه الزامی بوده و در صورت عدم حضور، مشکلات ایجاد شده متوجه شخص دانشجو خواهد بود.

Review:
916
Date:
1399/08/14
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
نشاني: تهران - خيابان شريعتي
ضلع جنوب شرقي پل سيد خندان 
صندوق پستي 1355-16315
1631714191 كدپستي
تلفن :88462494
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.