"رئیس دانشکده مکانیک" دانشگاه منصوب شد
با حکم سرپرست دانشگاه، دکتر علی اصغرجعفری به سمت "رئیس دانشکده مکانیک" دانشگاه منصوب شد.

با حکم سرپرست دانشگاه، دکترعلی اصغرجعفری به سمت "رئیس دانشکده مکانیک" دانشگاه منصوب شد.به گزارش روابط عمومی؛ دکتر امیر رضا شاهانی، سرپرست دانشگاه ضمن تقدیر از خدمات دکتر مهرزاد شمس (رئیس سابق دانشکده مکانیک)، طی حکم مورخ 1402/06/08، دکترعلی اصغر جعفری را به سمت «رئیس دانشکده مکانیک» دانشگاه منصوب کرد.
در این حکم آمده است: «امید است ان شاءالله در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و با همکاری سایر مسئولین ذیربط در جهت پیشبرد اهداف متعالی دانشگاه و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید».
 
 
مراسم تودیع و معرفه رئیس دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه نیز در روز دوشنبه 13 شهریورماه 1402 در سالن جلسات دانشکده مکانیک برگزار گردید. دکتر شاهانی در ابتدای مراسم ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های بنده ارتقاء دانشگاه در راستای خدمت به کشور عزیزمان است.
سرپرست دانشگاه گفت: ما تلاش میکنیم در حوزه آموزشی تمرکز بیشتری داشته باشیم و در مسیر ارتقاء کمی و کیفی آموزش بیش از پیش کوشا باشیم، همیطور باید عرض کنم دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از دانشگاههای بزرگ ‌کشور است و لازم است پارک علم وفناوری داشته باشیم، از طرفی باید بیشتر به سمت پروژه های صنعتی برویم و اسباب آورده‌های کلان باشیم، باید عرض کنم که ان شاءالله در تولید فناوری و ثبت اختراع و در راستای حل مشکلات کشور برنامه داریم.
وی در ادامه صحبتهای خود به تفاهم نامه های مهم با وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان و قرارداد بورسیه سایپا اشاره نمود که اخبار آن پیش از این منتشر گردیده است.
شاهانی در مورد افزایش انگیزه بیشتر برای پرسنل دانشگاهی گفت: در مورد آیین نامه های تشویقی وزارت علوم نیز به سمت اجرا رفته ایم و ان‌شاءالله برنامه دولت را در این مورد به نتیجه خواهیم رساند، در مورد کارمندان و کارکنان که در واقع همیاران دانشگاه هستند، در تلاش هستیم خدمات مفیدی را برای ایشان در نظر بگیریم که نتایجی کاربردی در زندگی ایشان داشته باشد.
 

وی در پایان سخنان خود گفت: در مورد جناب آقای دکتر جعفری باید عرض کنم ایشان از افراد با تجربه و دلسوزی هستند که ان‌شاءالله امیدواریم در مسیر خدمت یاری‌گر ما باشند تا بتوانیم بیش از پیش به سمت اهداف متعالی دانشگاه حرکت کنیم.

دکتر شمس، رئیس سابق دانشکده مهندسی مکانیک نیز گفت:
جایگاه ما مرهون فداکاری گذشتگان و عزیزانی است که منشاء خدمات بوده اند و از بین ما رفته اند که امیدوارم روحشان قرین رحمت الهی باشد...
شمس ادامه داد: در نهاد دانشگاهی همه مشارکت دارند و همه سهمی دارند، و در چنین مجموعه‌ای واقعا رئیس و مرئوس خیلی معنا نمیدهد و بیشتر انجام فعالیت گروهی باعث نیل به اهداف دانشگاه است.
در ادامه دکتر شمس ضمن تبریک به رئیس جدید گزارشی از فعالیت‌ها و خدمات را در مدت مسئولیت خود ارائه نمودند و برای دکتر جعفری آرزوی توفیق کردند.
 
دکتر جعفری، رئیس جدید دانشکده مهندسی مکانیک نیز بیان داشت: علاقه بنده این بود که در سالهای آخر خدمتم با فرایندی آرام کرسی خدمت را تحویل جوان‌ترها بدهم، اما جریان بالعکس شد و بنده به امر دکتر شاهانی بار سنگینی را به دوش خواهم کشید.
 
جعفری گفت: یک مرتبه سال 65 هم رئیس دانشکده بودم و جالب بود که دفاع ارشدم را انجام نداده بودم، و مجددا تجربه خدمت در لباس ریاست دانشکده نصیب بنده شده است که به فال نیک میگیرم.
رئیس دانشکده مهندسی مکانیک ضمن بیان خاطره‌ای کوتاه گفت: بنده در عمل تلاش میکنم بسیار آکادمیک، قانون مدار و عدالت محور باشم...
وی در پایان با قرائت یکی از اشعار خود، برای همه آرزوی توفیق نمود.
 
 

در پایان مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده مهندسی مکانیک با پرسش و پاسخ حضار در جلسه همراه بود.
 


تاریخ:
1402/06/11
تعداد بازدید:
6361
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:38
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
كد امنيت